RİSK KABUL BEYANNAMESİ

......./...... /2020 ................. saat  09.00...da başlayarak , Aynı gün saat ....18.00 arasında  Taşdelen –Alemdağ / Çekmeköy  Ormanı  parkurunda koşulacak olan   ,İstanbul  TUTKU  maratonları  ( Taşdelen Ultra Trail Trail   Maraton)........ yarışı mesafelerinde 57 km ,50  km,  45, km,30 km ,15 km , 10 km ve  ,45 km 30 km bisiklet yarışları ile ilgili Yarışa Katılmamda

1= Sağlık açısından Kalp, karaciğer, akciğer, böbrek, dolaşım sistemi, tansiyon, allerji, astım, ruhsal , bedensel  rahatsızlığım yoktur. Sağlık kontrollerimi düzenli yaptırıyorum. Yarış anında araziye sağlık ekibi ve ambulans getirilmesi gideri, bedelinin sporcuya ait olduğunu biliyorum. Oluşabilecek herhangi bir rahatsızlığımdan organizasyon sorumlu tutmayacağımı beyan ederim

Sporcunun sakatlık haricinde kendi isteği ile yarışı bırakması durumunda ulaşım bedellini yarışçı kendisi karşılayacaktır. Veya Kontrol noktasında yarış bitimini bekleyecektir. kabul ediyorum 

  2= Ultra Maraton arazi  yarışlarında Sağlık ekibi, hasta nakil aracı ,Acil servis ambulansın araziye ,yarış parkuruna giremeyeceğini biliyor ve kabul ediyorum. 

3= Yarış süresince zorunlu ekipmanları( Sırt çantası , Cep telefonu, kimlik, su matarası, yağmurluk, acil durum battaniyesi,acil durumlar için özel gıdalarımı)taşıyacağımı beyan ederim sorumluluk kendime aittir.

4=Yarışta  parkur boyunca  kavşaklarda yön levhalarını , parkur  işaretlerini takip edeceğimi, Yarış görevlilerinin dışındaki şahıslara yol sormayacağımı, Parkur dışı koşan sporcuların yarış dışı bırakıldığını. Her neden olursa olsun parkur da yanlış koşmuş Sporcunun hiçbir hak iddia edemeyeceğini biliyor ve kabul ediyorum.

 5 = Her sporcu parkur üzerinde bulunan kontrol noktalarından geçmek zorundadır ve kontrol noktalarında görev yapan hakem ve görevlilere yarış göğüs numarasını göstermelidir. Kabul ediyorum.

6= Sporcular Hakem ve görevlilerden yardım almayacaktır. Hakem ve görevlilere bir önceki sporcunun zaman derecesini soramaz. 

7= Yarış süresince  parkura atık madde ve pet  şişe atanların diskalfiye edileceğini biliyorum ve kabul ediyorum

8=Görevlilerinin  bulunmasına rağmen olası bir  rahatsızlık  ve kaza durumunda olay yerine görevlilerin gecikebileceğini doğa sporlarının olağan bir sonucu olduğunu biliyor ve sorumluluğumu üstlenerek yarışa katıldığımı, sorun çıkması halinde organizasyonu sorumlu tutmayacağımı beyan ediyorum

9= Yarış bilgilerini,parkur bilgilerini okudum ,parkur haritasını inceledim Parkurın linkini aidım.

 10=Yarış kayıt bedelinin: a=Atletizm federasyonu katılım bedeli, b=Atletizm federasyonu sağlık sigorta bedeli c= Federasyon hakemleri harcırah bedeli.d=Federasyon denetim ve gözetmen görevlisi harcırah bedeli,e= Saqğlık ekibi ( ambulasn) günlük bedelif= Ana kamp yerinde sağlık hizmetleri, güvenlik hizmetleri , parkur da oluşacak sakatlıklarda kamp alanına ulaşım hizmetleri ,Finiş yerinde çay,çorba , gıda, su,beslenme ,kupa, madalya ve hakem giderleri karşılğı olarak ödediğimi kabul ediyorum.

Mesafeler 

57 km    45 km    30 km    15 km   09 km   45 km ve 30 km bisiklet

Sporcunun 

Adı Soyadı

TC no

Tel no

E posta

En yakın  aranacak kişi tel no

Adres: